PL EN DE

Kontakt

Deka Izolacje i Wentylacje Sp. jawna

Ul. Słoneczny Sad 29B
72-002 Dołuje k/Szczecina

NIP: 852-18-35-154 | REGON: 810981531
KRS: 0000085435
tel./fax: 91 483 52 25

deka@deka.com.pl
www.deka.szczecin.pl | www.deka.com.pl

Czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00-16.00

Napisz do nas

Proszę wpisać imię i nazwisko.

Proszę wpisać temat wiadomości

DZIAŁ HANDLOWY

Piotr Jankowski
Doradca ds. Techniczno-Handlowych
+48 609 613 839
p.jankowski@deka.com.pl

Grzegorz Podbielski
Doradca ds. Techniczno-Handlowych
+48 601 61 85 64
g.podbielski@deka.com.pl

Łukasz Zdebiak
Doradca ds. Techniczno-Handlowych
+48 601 618 563
l.zdebiak@deka.com.pl

Ewa Wasilec
Specjalista ds. Handlu i Obsługi Klienta
+48 609 111 816
e.wasilec@deka.com.pl

DZIAŁ LOGISTYKI

Agnieszka Janicka
Koordynator ds. Zakupów i Logistyki
+48 666 336 612
a.janicka@deka.com.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-FINANSOWY

Anetta Pruffer
Specjalista ds. Administracyjno-finansowych
+48 666 336 345
a.pruffer@deka.com.pl

Projekt i wykonanie: virtual people