PL EN DE

Rekuperacja

Centrala rekuperacyjna Vallox 096 MV

Vallox

Rekuperator Vallox 096 MV przeznaczony jest do mniejszych budynków o powierzchni nie przekraczającej 130 metrów kwadratowych.

Ten model jest wyposażony w złącze do internetu, dzięki czemu można zdalnie sterować centralą z każdego miejsca poprzez komputer, tablet lub smartfon. Doskonały panel sterujący MyVallox Control zapewnia łatwość sterowania oraz zapewnia możliwość ustawienia programatora tygodniowego. Kolorowy wyświetlacz bardzo ładnie komponuje się z designem całości.

Za czystość Twojego powietrza dba filtr F7 wspomagany przez 2 filtry zgrubne G4. Jest to kolejna centrala wentylacyjna w której Vallox zastosował swój innowacyjny system odszraniania wymiennika, co zaowocowało większą skutecznością oraz wyeliminowaniem nagrzewnicy wstępnej. Model wyposażony jest w nagrzewnicę wtórną o mocy 900 W. . Ponad to Vallox 096 H2O charakteryzuje się cichą pracą, której nie słychać w Twoim domu, bezpieczeństwem dzięki 24 miesięcznej gwarancji na miejscu u klienta oraz mnogością opcji, dzięki czemu dostosujesz wentylację do swoich potrzeb.
Jest to nowa seria produktów Vallox, w której łączy się sprawdzona konstrukcja oraz nowoczesne technologie. Model dostępny w wersji lewej oraz prawej.

Dane techniczne:
- Przeznaczone do budynków 130 m.kw.
- Powietrze nawiewane 331 m3/h
- Powietrze wywiewane 342 m3/h
- Instalacja elektryczna 230V, 50Hz ~ 5A
- Stopień ochrony IP 34
- Sterownik MyVallox Control
- Nagrzewnica wstępna -
- Nagrzewnica wtórna 900 W
- Nagrzewnica dodatkowa -
- Wentylator nawiewny 0,119 kW, 0.9A, EC
- Wentylator wywiewny 0,119 kW, 0.9A, EC
- Efektywność roczna 75% A+
- Efektywność nawiewu 81%
- Wydajność wentylatora 1.0 (38 l/s) B
- Filtry 2xG4 + F7
- Numer zestawu filtrów 27
- By-pass lato/zima Tak
- Waga 53
- Gwarancja 24 miesiące

Pliki do pobrania

Pobierz cennikPobierz katalog

Projekt i wykonanie: virtual people