PL EN DE

VTS Sp. z o.o.

VTS Group, europejska firma założona w 1989 roku, jest wiodącym dostawcą  urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i grzewczych - sprzedała dotychczas ponad 500 000 urządzeń.

Grupa kapitałowa VTS stanowi łącznie kilkanaście spółek regionalnych, zlokalizowanych na całym świecie, w których zatrudnionych jest ponad 350 przedstawicieli techniczno-handlowych.

Centrale VENTUS dostarczane są do 27 państw w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w krajach Azji i Pacyfiku. Nasze urządzenia pracują bezawaryjnie w różnych klimatach od -40 C do +70 C.

W asortymencie firmy znajdują się również wysokiej jakości nagrzewnice wodne VOLCANO oraz kurtyny powietrzne DEFENDER.

Całość procesu wytwarzania urządzeń jest realizowna w trzech, specjalnie stworzonych przez firmę Centrach Produkcyjno - Logistycznych zlokalizowanych w Polsce, Chinach oraz Indiach. Produkcja naszych urządzeń odbywa się w oparciu o nowoczesne i bardzo restrykcyjne standardyopracowane przez VTS Group.

Wszystkie dostarczane do Centrów komponenty i półfabrykaty, przygotowywane są w oparciu o patenty i standardy firmy. Ciągły monitoring jakości na wszystkich etapach: projektowania, produkcji oraz montażu urządzeń.

Powtarzalna, wysoka jakość potwierdzona jest niezależnymi certyfikatami. Program doboru urządzeń VTS certyfikowany przez Eurovent.

 

VTS Sp. z o. o.

Projekt i wykonanie: virtual people