PL EN DE

ISOVER Saint-Gobain

ISOVER - lider wśród producentów wełny mineralnej - oferuje szeroki wachlarz produktów do izolacji w budownictwie ogólnym oraz izolacji technicznych stosowanych w przemyśle. W portfelu oferowanych produktów w Polsce posiada izolacje z wełny mineralnej zarówno z włókien szklanych, jak i skalnych.

Przykładem świadczącym o najwyższej jakości produktów renomowanej marki ISOVER jest płyta o najniższym wśród produktów z wełny szklanej współczynniku przewodzenia ciepła na świecie: lambda – λ =  0,030 W/(mK) –ISOVER Multimax 30.

Marka ISOVER, której produkty izolacyjne znacząco ograniczają emisję energii cieplnej do atmosfery, angażuje się w liczne działania uświadamiające istotę energooszczędności i propagujące ekologiczne zarządzanie domem.

ISOVER przystąpił do projektu dla firm Grupy Saint-Gobain -CARE 4, którego sygnatariusze zobowiązują się do czterokrotnej redukcji zużycia energii w nowobudowanych i poddawanych gruntownej renowacji budynkach użytkowanych przez spółki Saint-Gobain na świecie. Podczas ekonomicznego forum w Davos Saint-Gobain, której częścią jest ISOVER została uznana za jedną ze 100 firm najbardziej dbających o środowisko naturalne.

Każdego dnia ponad 190.000 pracowników Saint-Gobain przetwarza surowce w zaawansowane technologicznie produkty do zastosowań w codziennym życiu oraz opracowuje i rozwija materiały przyszłości. Grupa Saint-Gobain zrzesza ponad 1300 firm prowadzących działalność w 64 krajach świata. W Polsce Saint-Gobain jest jednym z największych inwestorów zagranicznych.

 

ISOVER Saint-Gobain

Projekt i wykonanie: virtual people