PL EN DE

HF Inverter Polska Sp.C.

Przedsiębiorstwo HF Inverter Polska rozpoczęło swoją działalność w 2006 roku w Toruniu.

HF Inverter to polska firma z polskim kapitałem.  

Siedziba główna zlokalizowana jest w nowym budynku biurowo-magazynowym przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 101e w Toruniu. Na powierzchni 1.000 m2 znajduje się podręczny magazyn oraz dział handlowy i techniczny. Posiadamy własne stanowiska montażowe, diagnostyczne i serwisowe produktów znajdujących się w ofercie firmy.

HF Inverter Polska jest oficjalnym partnerem EURA Drives Electric CO.,Ltd. – lidera w zakresie projektowaniu i produkcji nowoczesnych przemienników częstotliwości, softstarterów i serwo napędów elektrycznych.

W HF Inverter Polska pracują wysokiej klasy specjaliści. Większość z nich to inżynierowie automatycy, posiadający niezbędną wiedzę i doświadczenie z mechatroniki, którzy tworzą dział doradców techniczno-handlowych. Dużym wsparciem dla działu doradców jest rozbudowany dział techniczno-serwisowy.

Ze względu na dynamiczny rozwój, przedsiębiorstwo prowadzi stały nabór kandydatów na stanowiska doradców techniczno-handlowych i techniczno-serwisowych.

Kontrahenci z Polski obsługiwani są przez krajowe centrum logistyczne w Toruniu, a w razie konieczności przez centrum logistyczne EURA Drives Europe GmbH z siadzibą w Hamburgu w Niemczech.

W siedzibie firmy w Toruniu przygotowane są sale przystosowane dla uczestników specjalistycznych szkoleń z techniki napędowej. Szkolenia organizowane z wiedzy teoretycznej powiązanej w praktyką. Udostępnione są modele produktów EURA i HF Polska, na których można w sposób praktyczny przećwiczyć zdobytą na szkoleniu wiedzę teoretyczną. Dział techniczny jest również gotowy przeprowadzić na życzenie Kontrahenta, szkolenie teoretyczne powiązane z ćwiczeniami na modelach również poza siedzibą firmy.

 

HF Inverter Polska Sp.C.

Projekt i wykonanie: virtual people