PL EN DE

DEC International

Nazwa firmy DEC pochodzi od słów Dutch Environment Corporation®. Zakład produkcyjny oraz siedziba firmy znajduje się w Enschede (Holandia). Przez lata DEC Internationa stał się jednym z największych na świecie producentów elastycznych systemów rurowych i jest uznawany na całym świecie za swojej doskonałej jakości produkty. 
  
Swoją działalność DEC rozpoczęła w latach siedemdziesiątych XX wieku. Innowacyjność produktów przyczyniła się do stałego wzrostu sprzedaży w kraju jak i na arenie międzynarodowej. 

Firma została założona w oparciu o pionierską ideę elastycznego przewodu kołowego, dzięki której w znaczący sposób został uproszczony proces instalacji przewodów wentylacyjnych. Zaletą zastosowania przewodów elastycznych jest zmniejszenie znacząco kosztów transportu i montażu. DEC jest ważnym dostawcą na arenie międzynarodowej, około 80% produkcji jest eksportowana. 
  
Założyciel DEC, Ir. H. Oonk, przyniósł światu innowacyjny system budowy kanałów elastycznych poprzez zastosowanie unikalnej budowy warstwowej . Wynalazek ten zainspirował wiele firm na całym świecie.
  
Gama produktów DEC Internationa obejmuje następujące produkty: 
  
DEC Systemy kanałów elastycznych 
  
DEC Mocowanie & Systemy uszczelniające 
  
Air Management Systems DEC 
  
Produkty DEC stanowią idealne rozwiązanie dla projektów morskich, budynków użyteczności publicznej oraz przemysłowych, w którym muszą być zaprojektowane i zainstalowane systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.
  
Wszystkie produkty DEC International zgodne są normą EN 13180 listopad 2001 / NEN-EN 13180 styczeń 2002.

 

DEC International

Projekt i wykonanie: virtual people